Deze prachtige villa van het type Capricho is gelegen aan het begin van de Mazarrón Country Club. Het huis bestaat uit twee slaapkamers, een badkamer, een grote open keuken, knusse woonkamer met aangebouwde serre en een grote lichte eetkamer die is aangebouwd aan de keuken. Hier kunt u in de zomer goed vertoeven en via de openslaande deuren loopt u zo de tuin in. Ook in de winter is het hier aangenaam door de houtkachel die zich hier bevindt. Boven is er nog een torenkamer, die u kunt gebruiken als extra slaapkamer of als opbergruimte. Het huis verkeert in perfecte staat en wordt volledig gemeubileerd verkocht.
Buiten kunt u op het terras genieten van de zon, maar ook een zonnescherm is aanwezig om in de heetste maanden wat schaduw te creëren. Verder is er een buitendouche aanwezig om af te koelen en is de tuin sfeervol ingericht met tropische fruitbomen. Er is tevens genoeg ruimte om eventueel een zwembad aan te leggen. Aan de voorkant van het huis is er een overdekte carport om uw auto te parkeren.
Mazarrón Country Club
Centraal gelegen op het resort vindt u prachtige buitenzwembaden met tennisbanen en een echt Spaans restaurant. Binnen vijf minuten rijden bevindt u zich op de golfbaan van Camposol.
Omgeving
Het centrum van Mazarrón is binnen 5 minuten te bereiken en binnen tien minuten kunt u genieten van het strand van Bolnuevo of Puerto de Mazarrón. Als je langs de kust rijdt, kom je de mooiste baaien tegen met kleine stranden om te zwemmen en te genieten van de zon. Om een goede indruk te krijgen van de omgeving, moet u vooral de Sierra Espuña bezoeken, dit prachtige natuurreservaat ligt op ongeveer 20 minuten rijden.
Kenmerken:
BBQ
Buitendouche
Buitenverlichting
Dakterras
Electra
Fruitbomen
Inclusief witgoed
Irrigatiesysteem
Koelkast
Kookplaat
Magnetron
Omheind perceel
Open haard
Overdekt terras (glas)
Overdekte parkeerplaats
Patio
Plafond ventilatoren
Raam tralies
Rolluiken
Schuur / berging
Tuin
TV
Vaatwasser
Vliegen horren
Volledig gemeubileerd
Vriezer
Wasmachine
Water